Raksti
Ieteikumi

Vispārēja sagatavošana

Vispārēja sagatavošana
Iztīriet telpu — iztīriet paklājus ar putekļsūcēju, izmazgājiet grīdas, noslaukiet putekļus, izjauciet mantas. Meistara darbībām nevajadzētu nekam kavēt. Nodrošiniet brīvu pieeju jebkuram objektam, antresoliem, istabas stūriem.
Aizvāciet lietas, ar kurām bieži saskaraties, — tālruņus, tālvadības pultis, datoru tastatūras. Tas attiecas arī uz personīgās higiēnas precēm, piemēram, dvieļiem, ziepēm, zobu birstēm, sūkļiem utml. Tāpat neatstājiet uz virsmām spilventiņu, rotaļlietas, nelielus priekšmetus, utml. Neko lieku neatstājiet atvērtos plauktos vai uz mēbeļu virsmām.
Atbrīvojiet skapjus, veļas atvilktnes un skapīšus.
Mēbeles jāpārvieto prom no sienām vismaz par 20−30 cm, un visas guļamvietas jāizjauc — dīvāns jāizliek vai jāizjauc pa daļām, no gultas, ja iespējams, noņemiet matraci un nolieciet to vertikāli. Jo labāka piekļuve sienām un grīdlīstēm tiek nodrošināta, jo lielāku platību meistar apstrādās, kas savukārt pozitīvi ietekmēs kvalitāti. Nav nepieciešams pārvietot smagas un iebūvētas mēbeles.
Gultas veļa ir jānoņem un jāieliek veļas mašīna, releju iestatot maksimālajā temperatūrā vai vārot.
Uz sienām nedrīkst būt plakāti, paklāji, gleznas vai citi priekšmeti. Ja paklāju nevar noņemt no grīdas vai sienas, tad izveidojiet to tā, lai tas brīvi kustētos vai pārvietotos.
Pārklājiet sadzīves tehniku ​​ar aizsargplēvi, iesaiņojiet pārtiku un ielieciet traukus skapjos.
Lai sagatavotu darba šķīdumu, meistaram būs nepieciešams ūdens, tāpēc piekļuve tam jābūt netraucētai.
Laikā, kad notiek apstrādes nedrīkst atrasties dzīvnieki un bērni. Ja telpā ir akvārijs, izslēdziet kompresoru un aizveriet to ar vāku.
Pieaugušajiem ģimenes locekļiem ieteicams pamest telpas, kamēr notiek apstrāde vai viņi var atrasties, bet izmantojot aizsargaprīkojumu.
Pirms dezinfektoru ierašanās pārliecinieties, ka skapjos blaktis nedzīvo. Ja tur ir atrodami melni punkti, tie ir to izkārnījumi, tad dezinfekcijas līdzekļi jāizsmidzina arī skapī.
Pēc meistara aiziešanas aizveriet telpu uz 4 stundām, pēc ierašanās mājās izvēdiniet istabu 30−40 minūtes. Veiciet mitru telpas tīrīšanu.

Apstrādes laikā
Ir aizliegts veikt kaitīgo organismu iznīcināšanu vai dezinfekciju cilvēku, mājdzīvnieku, dzīvnieku, putnu un zivju klātbūtnē.
Klienta klātbūtne ir pieļaujama tikai ar meistara atļauju un tikai ar aizsardzības aprīkojumu. Aizsardzības līdzekļiem ir pilnībā jāaizsargā āda, acis un iekšējie orgāni no aerosolu daļiņu saskarsmi. Apģērbā ietilpst: kokvilnas halāts vai kombinezons, lakats, aproce, cimdi, universāls respirators vai gāzes maska.

Pēc apstrādes
Dzīvoklis vismaz 4 stundas jātur aizslēgts, nevēdinot. Pēc tam, kad beidzies noteiktais laiks, izvēdināt visas telpas. Telpā jābūt labi izvēdinātai ne mazāk kā 30 min., bez cilvēku klātbūtnes.
Pēc vēdināšanas vajadzētu noslaucīt visas virsmas (grīdu, darba virsmas un galdus, skapjus, plauktus, palodzes, durvju rokturus utt.) gumijas cimdus.
Visas personīgās higiēnas preces, kas atrodas vannas istabā, un bērnu rotaļlietas, ja nepieciešams, noskalo ar vārītu ūdeni (pie 90° C), pēc tam izgludināt.
Visas lietas pārmazgāt pie temperatūras, kas pārsniedz 60° C, vai arī nodot ķīmiskās tīrītavā. Dzīvokļa vispārējā tīrīšana tiek veikta ne agrāk kā pēc 3 nedēļām pēc visu kukaiņu iznīcināšanas.

Deratizācija
Deratizācijai (grauzēju iznīcināšanai) nav nepieciešama īpaša apmācība. Meistars peļu un žurku iznīcināšanai var strādāt jebkuros apstākļos, pie tam jūsu lietām netiks nodarīti ne mazākie bojājumi.

Vai jums joprojām ir jautājumi?
Zvaniet mums pa tālruni +371 20 055 756
Made on
Tilda